Spotkaj się ze specjalistą

Miejskie Spotkania Medyczne odbywają się w ChCK | fot. zsm.com.pl
Co grozi osobom otyłym? Na jakie problemy zdrowotne narażeni są seniorzy? Kontraktowanie usług medycznych – co to znaczy? Na te i na wiele innych pytań odpowiedzą goście drugiej odsłony Miejskich Spotkań Medycznych, organizowanych przez Urząd Miasta i Zespół Szpitali Miejskich (ZSM).
- W ramach akcji organizujemy bezpłatne spotkania z lekarzami Są to specjaliści należący do czołówki najlepszych lekarzy w naszym regionie: ortopedzi, reumatolodzy, traumatolodzy, którzy na co dzień pełnią odpowiedzialne funkcje w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie. – mówi Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa.
Tym razem będzie można pogłębić tematy związane z chorobami dotykającymi seniorów, czy problemami osób otyłych.
- Chcemy także przybliżyć zasady kontraktowania usług medycznych z Narodowym Funduszem Zdrowia i związane z nimi problemy pacjentów - dodaje Jerzy Szafranowicz, dyrektor ZSM.
Dotąd chorzowianie mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach z reumatologiem czy ortopedą. Warto dodać, że po części wykładowej uczestnicy zawsze mogą zadawać prowadzącemu pytania.
Miejskie Spotkania Medyczne odbywają się w Chorzowskim Centrum Kultury przy ul. Sienkiewicza 3. Wstęp wolny.
Plan spotkań
28. 09. 2013 r., godz. 9.30 – Michał Roleder, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Geriatrycznym ZSM opowie o problemach zdrowotnych osób starszych
17. 10. 2013 r. , godz. 11.00 – Teresa Kurzawa, kierownik Laboratorium Analitycznego ZSM opowie o otyłości i jej powikłaniach
21. 11. 2013 r., godz. 11.00 – Jerzy Szafranowicz, dyrektor Zespołu Szpitali Miejskich przybliży zasady kontraktowania usług medycznych z NFZ i związane z nimi problemy Pacjentów.
Reklama:
Dyskusja: