Zmiany w Ratuszu

Chorzowianin 2011-02-03 | Komentarzy: 45
Od początku lutego w Urzędzie Miasta działa wydział Rozwoju Miasta. Pracę, jako pełnomocnik prezydenta do spraw nadzoru właścicielskiego, rozpoczął także Jerzy Bogacki, kandydat RAŚ na prezydenta Chorzowa.
Zmiany w Ratuszu

Urząd Miasta w Chorzowie | foto. Adrian Ślązok

Wydział Rozwoju Miasta powstał z połączenia Biura Promocji i Rozwoju Miasta oraz Referatu ds. Kredytów i Dotacji. Według Marcina Michalika, zastępcy prezydenta Chorzowa ds. gospodarczych, podobne komórki zdały egzamin w wielu miastach. - Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Urząd Wojewódzki m.in. tam takie wydziały świetnie sobie radzą. W Chorzowie będzie podobnie.

Nowy wydział ma scalić zakres zadań, wchodzących do niego po połączeniu, jednostek. Przybędzie też nowych funkcji. - Takich jak chociażby koordynowanie i nadzór projektów inwestycji miejskich. To skomplikowane przedsięwzięcie – mówi Marcin Michalik.

Pełniącym obowiązki naczelnika Wydziału Rozwoju Miasta jest Tomasz Piechniczek. Wcześniej był on kierownikiem Referatu ds. Kredytów i Dotacji. - Urzędnicy nie stracili pracy – zapewnia zastępca prezydenta.

Pełnomocnik prezydenta ds. nadzoru właścicielskiego to nowe stanowisko w chorzowskim Urzędzie Miasta. Piastuje je Jerzy Bogacki, kandydat Ruchu Autonomii Śląska na prezydenta Chorzowa w wyborach samorządowych w 2010 r. W drugiej turze poparł on, wraz z pozostałymi kandydatami wchodzącymi w skład Porozumienia dla Chorzowa, startującego z ramienia PO Andrzeja Kotalę (obecnego prezydenta).

Zdaniem Marcina Michalika w Urzędzie Miasta brakowało osoby odpowiedzialnej za nadzór właścicielski w spółkach, w których udziały lub akcje ma Chorzów. Wśród nich znajdują się m.in. Tramwaje Śląskie S.A. , Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o, Miejski Zakład Kąpielowy. W zakresie obowiązków Jerzego Bogackiego znajduje się m.in. prowadzenie spraw związanych z nadzorem właścicielskim nad działalnością komunalnych spółek prawa handlowego, przeprowadzanie doraźnych kontroli, opracowanie analiz i ocen, współpraca z zarządami i radami nadzorczymi.

Prezydent może zatrudniać pełnomocników bez konkursów, powołując ich własnym rozporządzeniem. Pozwala na to "Ustawa o pracownikach samorządowych z 2008 roku". Przepisy nie określają ilu pełnomocników może powołać prezydent. Informacje o zarobkach Jerzego Bogackiego nie są publicznie dostępne.

W najbliższym czasie w UM zacznie działać Biuro Zamówień Publicznych.  

Czytaj też:
Stanowiska do obsadzenia
Andrzej Kotala wygrał różnicą 281 głosów
Zobacz:
Rozmowa z Jerzym Bogackim, kandydatem na prezydenta Chorzowa
wojz

Reklama:

Dyskusja:

~wyborca

IP: 89.73.*.*

2011-02-03 19:05:53

"W Urzędzie brakowało osoby odpowiedzialnej za nadzór właścicielski w spółkach..." - wyjaśnia mieszkańcom wiceprezydent, robiąc nam bezczelnie wodę z mózgu. A od czego jest prezydent miasta i jego zastępcy? Od nadzorowania nadzorującego? Przecież wszyscy wiedzą, że chodzi o zwykły podział łupów wyborczych, inaczej mówiąc - dobrze płatna posada w zamian za poparcie dla Andrzeja Kotali w II turze wyborów. Zgodnie z tą logiką "swoje" muszą jeszcze otrzymać inni sygnatariusze porozumienia spod estakady: Cezary Stryjak i Maria Nowak. Poczekamy, zobaczymy. A na razie warto by chyba zapytać: jakie kwalifikacje i wykształcenie ma pan Jerzy Bogacki oraz jaką pensję z pieniędzy publicznych będzie otrzymywał?

~??

IP: 91.94.*.*

2011-02-03 23:02:55

Jakie stołek dostanie Cezary (nowy prezydent na mikołajki) Stryjak?? za ile??

~??

IP: 91.94.*.*

2011-02-03 23:04:26

Jaki stołek dostanie Maria (Marysia)Nowak?? Za ile??

~śmiech

IP: 91.94.*.*

2011-02-03 23:10:53

Czy mi się tylko wydaje, czy zaczęło się rozdawanie stołków? Teraz już nic nie będzie takie samo!! Ile stołków zostało w UM. Bogacki dostał stołek za 800 głosów, co dostaną inni?

~Porozumienie Dla .........???

IP: 91.94.*.*

2011-02-03 23:40:44

Andrzej Koala - czuję że moja Rezydentura nabiera tępa, są już pierwsze decyzje. Przeliczyłem stołki w budynku przy ul.Rynek 1 to chyba Urząd Miasta, tak? Oooo tak! mam jeszce dużo stołków. Kolejne decyzje w sprawie owych stołków podejmę bardzo szybko, żeby nie powidzieć niezwłocznie, przecież pusty stołek zaczyna się kurzyć i niszczeć a tego nikt by nie chciał. Pozdrawiam wszystkich naiwnych mieszkańców Katowic, AAaaa przepraszam tzn. Chorzowa.

~wyborca 2

IP: 194.126.*.*

2011-02-04 07:29:06

No co w końcu mieliśmy kiedyś prezydenta RP po zawodówce nie czepiać się nie czepiać.

~obserwator

IP: 80.55.*.*

2011-02-04 08:40:11

Jeśli chodzi o rozdawanie stołków, to nie tylko Jerzy Bogacki już zyskał 9wiadomo z jakiego powodu). Drugim jest Tomasz Piechniczek, p.o. naczelnika Wydziału Rozwoju, a z czasem na pewno naczelnik tegoż Wydziału. wiadomo z jakiego powodu. NAZWISKO. Dla nie wtajemniczonych... pokrewieństwo w najprostszej linii. Smutne panie prezydencie...

~Rycho.

IP: 83.242.*.*

2011-02-04 13:24:54

800 głosów to bardzo dużo.Pan Sevkovic dostał tylko 235 głosów i jest radnym i reprezentuje Chorzów w Zrzeszeniu.To dopiero jest NIEWYPAŁ.Oczywiscie dostaje wielka kasę.

~śmiech

IP: 87.96.*.*

2011-02-04 15:12:36

800 głosów to BARDZO mało, tragiczny wynik, kandydatów było 5 i głosował cały Chorzów.

~rich

IP: 83.15.*.*

2011-02-04 15:53:35

Bogacki w wyborach na radnego dostał 311 głosów. Skąd bierzecie to 800?

~olw

IP: 89.73.*.*

2011-02-04 16:42:11

Śmieszy mnie jedna rzecz nie ma jeszcze zastępcy prezydenta do spraw technicznych a wymyslają jakieś nowe niepotrzebne posady które są obsadzone

~rozczarowany

IP: 89.107.*.*

2011-02-04 21:12:03

p. bogacki wyksztalcenie srednie bez praktyki w samorzadzie bedzie sprawowal nadzor nad spolkami gdzie czlonkowie maja zdane egzaminy panstwowe z zarzadzania spolkami .Pytam jakim prawem bedzie ich kontrolowal i czy sie na tym zna? Wysokosci jego wynagrodzenia sie nie ujawnia ale wroble cwierkaja ze bedzie 0k 5000 chcial wiecej ale na razie w kasie nie ma forsy trzeba dopiero poszukac oszczednosci gdzie indziej to wtedy mu sie podwyzszy wyplate.Ludzie to jest skandal zeby tworzyc posady ktore niczemu nie sluza oprocz zainteresowanych. Az strach pomyslec co dostana P.Stryjak i P. posel Nowak bo czyms takim jak Bogacki sie nie zadowola.Oj ale niedlugo wybory do sejmu na pewno mojego glosu Po nie dostanie wole oddac niewazny niz poprzec takie towarzystwo jak obecna ekipa.

~Pusty

IP: 83.29.*.*

2011-02-04 23:06:40

Prezydent rozpoczął akcję konsolidowania urzędu.Najpierw BOGACKI, a potem do biura prasowego LISIECKI z Dziennika Zachodniego .Ewentualnie Magdalena SEKUŁA z WPKiW.Na razie brak pomysłu na zastępcę d/s technicznych.(Może być niespodzianka bo Marcin ostro pracuje )

~Piotr Kozak

IP: 83.19.*.*

2011-02-05 00:28:33

Szanowni Państwo, tak krytykujecie Pana Prezydenta Andrzeja Kotalę, za to, że do tej pory nie powołał swego zastępcy ds. technicznych. Może Państwo nie wiedzą ale jest to najbardziej podła funkcja, jaką można pełnić. Zarobić na Niej można tylko mając długą (tzw. wysługę lat), cokolwiek, to jest. Kto, młody, ambitny, wykształcony przyjmie taką posadę? Za ile, za 5.000,00 na miesiąc, buhaha. Pan Prezydent Jan Michalik otrzymał tak mało głosów, gdyż pełnił taką, a nie inną funkcję, przez tyle lat. Proszę sobie spojrzeć na wyniki wyborcze byłych zastępców Pana Prezydenta Marka Kopla. Chcecie mieć fachowców na stanowiskach, płaćcie im dobrze, a skończmy z tą hipokryzją i ustawami "kominowymi", zapłacicie, będziecie mieć fachowców, jeśli będziecie Państwo liczyć ile zarabiają dostaniecie ludzi przypadkowych z łapanki...

~Justyna

IP: 83.5.*.*

2011-02-05 10:38:41

Olw mnie nie śmieszy,bo to są ludzie nie do roboty tylko do kłamstw i kradzieży kasy podatnika,te zmiany w UM to tragedia ...oby to trwało krótko !

~Chorzowianin

IP: 195.177.*.*

2011-02-05 13:37:54

Dlaczego nie ujawnia się stanu majątkowego Bogackiego oraz jego pensji na tym stołku tak jak innych zatrudnionych na stanowiskach w urzędzie. Cz jest to stanowisko ponad prawem pozwalające ..................

~wyborca2

IP: 46.148.*.*

2011-02-05 15:11:42

No cóż zaczyna się nowy rozdział dla Chorzowa, albo telenowela: "Naznaczeni PO-mazańcy" kręcona za nasze pieniądze

~prawdziwy

IP: 89.107.*.*

2011-02-05 15:20:28

Niestety Justyno to nie jest śmieszne.Teraz daje się stołki tym którzy poparli p. Kotale vide p. Bogacki miernota bez wykształcenia ,ale z dużymi wymaganiami.Będzie pilnował spółek miejskich i je kontrolował mimo że się na tym nie zna bo do tego trzeba mieć skończone kursy z egzaminem państwowym.Jak tak można? ano można jak się popiera właściwą opcję.Za p. Kopla też oczekiwal że coś dostanie dla siebie ale się nie udało, bo Kopel wiedzał na czym polega rządzenie miastem .To nie rozdawanie stołków, ale konkretne umiejętności.Dlatego Bogacki zwrócił się przeciwko Koplowi, bo jak długo można czekac na coś dla siebie.Teraz pora na p. Nowak i p. Stryjaka też im się należy bo poparli właściwych.A że to obciach co z tego ludzie wszystko łykną jak chcą być oszukiwani.

~bezpartyjny

IP: 89.107.*.*

2011-02-05 16:02:58

nie wolno ujawniać zarobków p. Bogackiego jako pełnomocnika bo wtedy ludzie by się zorientowali, że nic się nie robi a dostaje niezłą niejawną kasę.Będzie kontrolował spółki prawa handlowego, a czy w ogóle wie co to jest czy ma do tego odpowiednie kwalifikacje.Za rządów p. Kopla nie było partyjniactwa ,nie dostawało się posady za poparcie ,z politycznego nadania .Nie słuchało się dyrektyw partii z Warszawy czy Katowic.Pieniadze były przeznaczone na rozwoj miasta,a nie dla pełnomocników w stylu p. Bogacki zapewne wielką osobowość i super fachowca bez odpowiedniego wykształcenia i potrzebnych certyfikatów.Celem tej wielkiej koalicji p.Nowak, Bogacki ,Stryjak było wywalenie dawnej,dobrej bezinteresownej ekipy, co teraz okazuje się z szkoda dla naszego miasta.Brak im pomysłu na jego dalszy rozwój, destrukcja była ich celem.Myśle że Chorzowianie już się nie dadzą nabrać w następnych wyborach do sejmu i nie poprą tak masowo Po jak dotychczas.

~yorg

IP: 79.191.*.*

2011-02-05 17:55:32

ale pojechaliscie po tym bogackim. a przeciez w tym ,, apolitycznym miescie jest jeszcze super spcjalista sadlon,ostatnio takze trzebinczyk i paru innych. na tym tle bogacki wypada ,,slabo''a prowadzi prywatna spolke juz prawie 15 lat.

~Don Pedro

IP: 89.73.*.*

2011-02-06 08:46:26

Ale numer. Mam nadzieję, że teraz nie będzie przeszkód, by ruszyła agencja towarzyska u zbiegu ulic Dąbrowskiego i Hajduckiej. Pan Bogacki ma przecież doświadczenie w prowadzeniu tego przybytku uciech. No i jeszcze jedno. Pan Bogacki znajdzie chyba inwestorów z Gliwic, a to, że z m... nie ma dla niego większego znaczenia

~Kasa

IP: 79.191.*.*

2011-02-06 10:17:49

Kozaku,przestań gloryfikować dziadka Michalika wszystkie miasta ościenne mają Vce Prezydentów ds technicznych i nie rób z niego bohatera narodowego za ponad 10 tys. miesięcznie i emeryturę .Jeśli PO nie ma nikogo na to stanowisko niech ogłosi konkurs,ale zapomniałam ta partia nie będzie ogłaszać konkursów ....bo zawsze wie lepiej.Myślę,ze jesienią wyborcy też nie zagłosują na PO, skoro aparat PO uznał,że jak teraz jest usteru władzy to tak powinno być do końca świata....oby nie!

~Justyna

IP: 79.191.*.*

2011-02-06 11:53:26

Yorg żaden urzędnik samorządowy szczebla kierowniczego działający przy wydawaniu decyzji w imieniu Prezydenta nie może prowadzić działalności gospodarczej,swój majątek musi podać corocznie w oświadczeniu majątkowym,a Bogackiego chwalisz za to,zarówno Trzebinczyk i Sadłon zostali wybrani w ostatnich wyborach na radnych (Bogacki nie został) i z tego tytułu tak jak pozostali radni otrzymują diety,żadna z tych dwóch osób nie pracuje w Urzędzie na stanowisku pełnomocnika.Dlatego nie gmatwaj pisz prawdę!

~prawy

IP: 89.107.*.*

2011-02-06 19:10:38

ludzie dla zwolenników Po istnieje tylko ta prawda ktora jest wygodna dla nich.Mijanie się z prawdą naszego p. prezydenta jest nagminne nie kłamie tylko mówi prawdę inaczej.W kampani dla wyborców inaczej a teraz zupełnie inaczej.Zobaczycie że nie tylko p. Bogacki to wielka ściema nie on jeden będzie działał przy urzędzie jako asystent(nie bo brak mu wyksztalcenia)więc się wymyśla inny myk żeby zadowolić swoich.Ściąga się do urzedu ludzi spoza Chorzowa a miało tak nie być ot i prawda inaczej.pewnie w Chorzowie nie ma takich fachowców więc obcy muszą im pokazac jak należy pracować dla władzy.

~Hilary

IP: 89.25.*.*

2011-02-07 20:43:13

zatrudniani są "fachowcy" (do tego bez konkursów) za grubą kasę, a oszczędza się na pracownikach, żeby dla tamtych wypłata była

~Piotr Kozak

IP: 188.146.*.*

2011-02-07 21:45:22

Szanowna Pani "KASO", po pierwsze, nie gloryfikuję Pana Jana Michalika, stwierdziłem tylko fakt, że funkcja, jaką pełni jest funkcją bardzo niewdzięczną i nie chciałbym jej pełnic nawet za te 10.000, złotych, o których Pani pisze. Po drugie, jeśli chce Pani znac moje zdanie, to uważam, że Pan Jan Michalik powinien odejśc ze stanowiska z chwilą, gdy urząd swój złożył pan Prezydent Marek Kopel. Po trzecie osobiście cenię Pana Jana Michalika, jako fachowca i człowieka i daj Boże tyle werwy i zdrowia wszystkim osobą w jego wieku. Po czwarte, nigdy nie nazwałbym Pana Jana Michalika "dziadkiem", gdyż jako osobie starszej należy się temu Panu szacunek, którego Pani niestety nie okazuje, przy czym nie odbieram Pani prawa do wyrażania własnego zdania na temat Pana Jana Michalika. Zresztą tego szacunku nie okazuje Pani nie tylko Jemu, moje nazwisko brzmi Kozak i jak Pani pewnie zauważyła, podpisuję się tutaj swoim nazwiskiem i wyrażam swoje opinie pod tym nazwiskiem, nie kryjąc się pod nieidentyfikowalnymi nickami. Mam cywilną odwagę, której Pani najwyraźnej brakuje. Co do zaś meritum sprawy, to tak jak juz napisałem, co da ogłoszenie konkursu, skoro na ten konkurs nie zgłosi się ... fachowiec, nie za te pieniądze. Powiada Pani, że inni prezydenci mają już swoich zastępców, no coż, może Ci inni prezydenci byli przygotowani do objęcia urzędu, posiadając zaplecze... Pan Marcin Michalik nie wydaje się zbyt szczęśliwy ze swojego stanowiska. Co do Pani opinii o miłościwie panującej nam partii matce, to się w całej rozciągłości z Panią zgadzam. Pozdrawiam i liczę na dalszą konwersację.

~NOLA

IP: 83.22.*.*

2011-02-07 22:04:44

P.KOTALA stale podkreślał "Czas na zmiany".Czy o taką zmianę chodziło jak w przypadku Bogackiego ?Ruch Autonomii stale przypominał o zabytkach(ratusz Hajducki),a teraz okazało się ,że chodzi o "zbytek" w postaci Bogackiego.LUDZIE!!!Skandal to mało powiedziane! Stołków do obsadzenia jest jeszcze dużo !

~Kasa

IP: 83.29.*.*

2011-02-08 11:29:50

Kozaku,za bardzo się utożsamiasz z funkcją (a może osobą Jana Michalika)-UM to nie przymus, w jego przypadku ma emeryturę....o co Ci chodzi? Określenie dziadek nie jest obraźliwe ....czyżby nie miał dzieci ,wnucząt? Wiek wyraźnie wskazuje,że jest na etapie życia bycia dziadkiem ...ludzie przecież co roku są starsi! Jedni starzeją sie w zdrowiu,drudzy w chorobie to naturalna kolej losu! To,że Ty nie chcesz być V-ce Prezydentem nie znaczy ,że innych nie ma ....skąd to przekonanie,że jedynym jest dziadek Michalik i zaoczne rozstrzyganie konkursu w stylu i tak nikt by się nie zgłosił -jesteś zawodowym jasnowidzem ? To forum nie zakłada logowania się, podawania swoich danych osobowych,dorobku życiowego,światopoglądu itp. i dlatego mi odpowiada lubię swobodę wypowiedzi.Zresztą podanie Twojego imienia i nazwiska nie powoduje,że znam Cię lepiej,a przynajmniej bardziej kojarzę.Dobrze,że przynajmniej zgadzamy się co do aparatu PO .....bo jeszcze byś nasłał na mnie zbójców.Pozdrawiam

~Paszech

IP: 87.206.*.*

2011-02-08 20:59:26

Z tego co wiem, chorzowski RAŚ nic o tym nie wiedział i również jest tą informacją bardzo zniesmaczony, tym bardziej, że wszystko działa się za ich plecami

~swój albo nie?

IP: 89.107.*.*

2011-02-08 22:13:32

Kasa oto odbył sie wymarzony przez ciebie konkurs w UM Chorzow i na stanowisko sekretarza miasta zostal wybrany gostek zwolniony z UM w Rudzie Śl widzisz jak to działa jesteś z partii to masz stanowisko a jak nie to masz fige choćbyś był super fachowcem.nie wydziwiaj nad p. Michalikiem bo robi nowym przysługę bo nikogo za niego nie mają bo by już dawno działał i nikt by za nim nie płakał a że ma emeryturę przecież ją wypracował nikt mu jej nie daje za darmo wię się trochę mityguj w ocenach.

~Kasa

IP: 83.22.*.*

2011-02-09 09:22:33

Do Swój,albo nie - piszmy o V-ce Janie Michaliku On nikomu nie robi przysługi po prostu jest w tym układzie i dlatego dalej jest w urzędzie i to należy otwarcie powiedzieć!

~Justyna

IP: 83.22.*.*

2011-02-09 11:22:28

Skoro chorzowski RAŚ jest zniesmaczony to niech wyda oficjalne stanowisko w sprawie Bogackiego i określi czy ta osobistość została wykluczona z RAŚ'u za brak norm etycznych, czy też RAŚ puszcza oko dla takich poczynań,a może ma rozdwojenie jaźni?

~ślązok

IP: 89.107.*.*

2011-02-09 14:24:13

Poszech to albo p. Bogacki należy do RAŚ i jest jego członkiem albo działa samowolnie i należy go z tej organizacji po prostu wywalic a nie być zniesmaczony.Nie ukazało się żadne sprostowanie w tej sprawie, wiec można przypuszczac ,że to się dzieje za ich zgodą. A tak się dobrze zapowiadało ,no cóż samo życie.

~NOLA

IP: 83.29.*.*

2011-02-10 11:32:34

PO co Bogacki,skoro w spółkach są dobrze opłacane Rady Nadzorcze? NIEGOSPODARNOŚĆ!!!

~Ola

IP: 79.191.*.*

2011-02-14 18:01:30

NOLu tu nie chodzi o profesjonalizm nadzoru nad spółkami, wynagrodzenia przedstawicieli Rad Nadzorczych nie wynoszą 5000 zł miesięcznie,dlatego nie porównuj Bogackiego z nimi pomijając kwestie zaliczenia egzaminu na członków rad nadzorczych!

~waldek

IP: 46.148.*.*

2011-02-16 18:12:49

obudzili sie wyksztalcone buraki co to z dyplomami na piersiach chodza a w glowie pustki maja 20 lat czekamy na dobrobyt i co mamy to widac.

~Krzysztof

IP: 83.29.*.*

2011-02-16 22:45:23

Teraz chłopie będziesz miał dobrobyt,nawet Emiraty Arabskie przy tym wysiadają! Niestety braki w wykształceniu wychodzą!

~Sebastian

IP: 83.30.*.*

2011-03-09 15:09:07

Banda malkontentów, czytając komentarze krew zalewa z jaką zawiścią patrzy się na reprezentantów chorzowa wybranych w DEMOKRATYCZNYCH wyborach samorządowych. Skoro tak prostą rzeczą jest uzyskać 300 czy 800 głosów, rozumiem że wypowiadają się tutaj sami przyszli radni i prezydenci :))) W kwestii wykształcenia i kontroli to nie tak dawno był taki czas że nadzór nad całą strukturą administracyjną w polsce sprawował elektryk... Weżcie się do pracy dorodzy Chorzowianie zamiast snuć, knuć i obmawiać

~Justyna

IP: 79.191.*.*

2011-03-14 16:50:07

Sebastianie drogi,każdy ma prawo oceniać władzę u steru w Chorzowie to należy do zalet demokracji,a że Ci się to nie podoba to twój problem,a określenie banda najlepiej odnieś do siebie i swoich bliskich,bo nas to po prostu obraża.Do roboty to rzeczywiście słowa socjalistycznej pieśni,która jest wyraźnie bliska Twemu sercu.Zapominasz ,ze jesteś na portalu społecznościowym i nic to nie ma wspólnego z naborem kandydatów na radnych ,czy też prezydentów....chyba Ci się coś pomyliło.Elektryk, o którym piszesz był postacią nietuzinkową ....i został wybrany Prezydentem RP w wyborach demokratycznych. Bogacki z RAŚ za ściskanie się z M.Nowak z PiSu,C.Stryjakiem z SLD i A.Kotalą z PO pod estakadą nie uzyskał odpowiedniej ilości głosów na Prezydenta Chorzowa,tak jak żaden z kandydatów na radnych z RAŚ nie uzyskał mandatu radnego.Pomimo braku zaufania społecznego Bogacki został zatrudniony w UM na tzw.ciepłej posadzie .W jednym z wywiadów mówi,że do roboty są urzędnicy ,czyli on tylko do pobierania wysokiej pensji (bo kwalifikacje zero)!To nie jest uczciwe i takie zatrudnianie bez kwalifikacji Ty popierasz ? To idź chłopino do Bogackiego,aby Ci doradził w sprawie nadzoru właścicielskiego nad spółką prawa handlowego z udziałem mienia publicznego ,,bo to kto i w jaki sposób może nadzorować takie spółki jest wyraźnie określone w prawie !

~megan

IP: 62.233.*.*

2011-03-22 14:05:47

Poczekamy 4 lata, zobaczymy jaki będzie stan naszego miasta. Wątpię że będzie dobry, ale poczekam,a potem podsumuję tą zbieraninę z poza Chorzowa.

~kulturnik

IP: 83.22.*.*

2011-06-02 09:21:12

CHORZOWIANIN nie interesuje się zmianami w CHCK.Dlaczego ?

~Justyna

IP: 83.22.*.*

2011-06-02 10:32:35

Kulturnik napisz więcej ....bo nie wiem o co chodzi?

~kulturnik

IP: 83.22.*.*

2011-06-23 21:28:40

Justyno nie udawaj,że nie wiesz o tym,że Prezydent zwolnił Agatę Zybek-wicedyrektora CHCK !

~Justyna

IP: 83.11.*.*

2011-06-24 18:29:28

Kulturniku nie wiedziałam !Uważam,że to barbarzyństwo zwolnienie Agaty Zybek,ale Kotala i Jego kolesie nie lubią ludzi inteligentnych,tym bardziej kobiet ...nastały czasy inkwizycji,które trzeba jak najszybciej zakończyć !!!

~obesrver

IP: 89.73.*.*

2011-06-24 19:18:00

Justyno, a czy to aby nie dyrektor Antoni Sobczyk zwolnił swoją zastępczynię? Dlaczego to zrobił? Jeśli w ten sposób próbuje ratować swoją posadę, to czy nie jest to zachowanie żałosne? A jaka w tym wszystkim jest rola Ryszarda Sadłonia? Moim zdaniem, Agata Zybek jest w tym gronie jedyną osobą, która zachowała klasę. Wcześniej czy później znajdzie pracę, ale przynajmniej będzie mogła spokojnie spojrzeć w lustro.

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.